desi mms amateur homemade clips.

hqporner

Makijaż studniówkowy Toruń – Jak zrobić?

Maikjaż studniówkowy Toruń wykonany przez Anna Wenge

 

Studniówka to bardzo ważne wydarzenie dla każdej z nas! To wyjątkowy, niezapomniany i długo wyczekiwany bal. Warto sprawić by wszystko dopiąć na ostatni guzik. Sukienka, szpilki, fryzura, a także makijaż studniówkowy powinny tworzyć integralną całość.

 

Jak powinien wyglądać idealny makijaż studniówkowy?

Pamiętaj aby postawić na jeden akcent w makijażu. Nie chcemy przecież, aby Twój makijaż studniówkowy był przerysowany i postarzający. Twoja młodość i dziewczęcość jest Twoim wielkim atutem! Jeżeli zdecydujesz się na akcent kolorystyczny ust, pozostaw oczy w neutralnych i delikatnych kolorach. Jeżeli zdecydujesz się na przydymione oko lub wielobarwne kolory na powiece zrezygnuj z mocnych ust.

Makijaż studniówkowy ma charakter makijażu wieczorowego. Musi on wyglądać dobrze w sztucznym oświetleniu, w blasku fleszy, na zdjęciach i na pamiątkowym filmie. Dlatego tak ważne jest by wykonać makijaż odpowiednimi kosmetykami. Jeżeli zdecydujesz się na wykonanie makijażu studniówkowego w domu pamiętaj, aby podkład nie zawierał filtrów przeciwsłonecznych. W przeciwnym wypadku na zdjęciach Twoja twarz wyjdzie biała. Pamiętaj o dobrej bazie pod makijaż, trwałym podkładzie, wodoodpornym tuszu.

 

Cechy makijażu studniówkowego:

– powinien być dopasowany do urody, karnacji, koloru tęczówki
– powinien być dopasowany do garderoby (sukienki, biżuterii)
– powinien podkreślać TWOJĄ NATURALNĄ URODĘ I DZIEWCZĘCOŚĆ
– powinien być wykonany profesjonalnymi kosmetykami o przedłużonej trwałości, aby przetrwał całonocną zabawę

Jak przygotować twarz do makijażu?

Jeżeli masz problemy z cerą umów się na zabieg kosmetyczny. Chętnie pomogę Ci, dobiorę odpowiedni zabieg i profesjonalnie przygotuję Twoją cerę przed wykonaniem makijażu. Zabieg oczyszczania twarzy pomoże Ci pozbyć się zaskórników, zrogowaciałego naskórka. To ostatni dzwonek aby poprawić wygląd swojej skóry przed studniówką.

 

Makijaż studniówkowy Toruń – profesjonalnie

Możemy umówić się na profesjonalne wykonanie makijażu studniówkowego. Cena takiego makijażu to 90zł. Zapraszam do kontaktu :

smartfon

+48 660 377 522

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny.

*

hidden cam sex