hqporner

O mnie

Studio Anna Wenge Make Up powstało z miłości i pasji do makijażu. To tu Anna i Renata spełniają się zawodowo. Prywatnie: córka i matka, jednak w pracy to najbardziej zgrany team makijażowy.
Anna Wenge – Makeup Artist. Swoje doświad(29)czenie zbierała w pracy przy programach telewizyjnych jako główna makijażystka : The Voice of Poland, The Voice Kids, Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami, Bake Off – Ale ciacho!, Bake Off Junior, Top Model, Top Chef, Dzień dobry TVN i wielu innych.
Pracuje przy sesjach zdjęciowych z najbardziej cenionymi fotografami w Polsce. Jest makijażystką gwiazd. Zwyciężczyni wielu konkursów organizowanych na terenie całego kraju.
Swój warsztat szkoliła pod okiem mistrzów makijażu m.in. u Ewy Gil i Katarzyny Zaremby.
Każdą klientkę traktuje w sposób indywidualny. Czerpie radość z możliwości wydobycia piękna i podkreślenia urody.

 


(40)

Renata Lewandowska – makijażystka. Kiedy Twoja pasja staje się Twoją wymarzoną profesją, nagle żaden długi i ciężki dzień w pracy nie jest Ci straszny.

Renata specjalizuje się w makijażach ślubnych i wieczorowych. Zaraża optymizmem, a każda klientka wychodzi ze studia w pełni zadowolona i usatysfakcjonowana.

Miałam przyjemność trafić w ręce Pani Renaty. Oprócz tego, że jest to profesjonalistka, która potrafi doradzić i dopasować makijaż do urody klientki (który trzymał się całą noc) to również PRZEMIŁA kobieta. Dziękuję za makijaż i gorąco polecam ~ Barbara Rudzka

Brała udział w wielu sesjach stylizowanych. Swoje szlify nabierała podczas szkoleń z najlepszymi makijażystami z Polski – m.in. Ewą Gil, Martą Iwańską, Anetą Nowacką.

Ukończyła policealną szkołę kosmetyczną i wizażu.