hqporner

O mnie

Niech Was nie zmyli nazwa strony. Ta strona prezentuje makijaże autorstwa Ani i Renaty.
Od 10 lat pracujemy wspólnie. I na pytanie kto od kogo zaraził się pasją do malowania nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć. Razem zaczęłyśmy naukę kosmetologii, razem uczestniczyłyśmy w kursach, szkoleniach, razem stworzyłyśmy nasze pierwsze studio makijażu. Te wszystkie lata pracy doprowadziły nas do stworzenia nowoczesnego miejsca w samym sercu Torunia w którym upiększamy i relaksujemy nasze klientki. Studio BOSCO- bo o nim mowa- to nasze autorskie miejsce. Serdecznie Ci zapraszamy na kompleksowe zabiegi. Makijaż, manicure, pedicure oraz do naszej strefy gabinetu kosmetologicznego.
A jeśli chodzi o makijaż? To naszą dewizą jest nieprzemalowywanie. Podkreślenie urody, piękna i spojrzenia. Makijaż musi być kobiecy i ponadczasowy. I tak właśnie czują się nasze klientki.


Anna Wenge – Makeup Artist. Swoje doświad(29)czenie zbierała w pracy przy programach telewizyjnych jako główna makijażystka : The Voice of Poland, The Voice Kids, Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami, Bake Off – Ale ciacho!, Bake Off Junior, Top Model, Top Chef, Dzień dobry TVN, Pytanie na śniadanie, Dance Dance Dance, You can dance, Junior Eurovision i wielu innych.
Pracuje przy sesjach zdjęciowych z najbardziej cenionymi fotografami w Polsce. Jest makijażystką gwiazd. Każdą klientkę traktuje w sposób indywidualny. Czerpie radość z możliwości wydobycia piękna i podkreślenia urody.

 


(40)

Renata Lewandowska – Makeup Artist. 
Pracuje przy sesjach zdjęciowych organizowanych dla Miss Polski, Miss Polonia. Jej makijaże można podziwiać na antenie Telewizji Polskiej.   Renata specjalizuje się w makijażach ślubnych i wieczorowych. Zaraża optymizmem, a każda klientka wychodzi ze studia w pełni zadowolona i usatysfakcjonowana.